تحلیل اتریوم، بهتر از رقبا، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از رفتار بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین و سایر رقبا دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم همچنان حرکت قیمت زیر ۱۹۳۰ دلار را نشان می‌دهد. در این شرایط اتریوم در بلاتکلیفی به سر می‌برد. در این شرایط بیشتر نیاز به اصلاح زمانی وجود دارد. به نظر یکی از پیوت‌های زمانی ۸ ژوئن باشد که می‌تواند باعث تغییر روند مارکت شود. اما در این شرایط اتریوم از سایر آلت کوین‌ها و بیت کوین بهتر رفتار کرده است. حتی نمودار ETH/BTC نیز رفتاری صعودی را نشان می‌دهد که نشان از حرکت بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین دارد.

تحلیل اتریوم 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

اگر اتریوم ۱۷۷۸ دلار را از دست بدهد، نزول بیشتر به سمت سطوح پایین‌تر محتمل است. یعنی می‌توان انتظار داشت در صورت از دست رفتن این ناحیه ۱۷۰۰ دلار در دسترس باشد. هرچند این ناحیه حمایتی است؛ اما از دست رفتن این ناحیه می‌تواند قیمت را تا ۱۶۵۰ دلار نیز پایین بکشد. اما اگر شرایط برای صعودی شدن قیمت فراهم شود، اتریوم باید در مرحله اول ۱۹۳۰ دلار را از بین ببرد. اما حرکت صعودی اصلی بالای ۲۰۲۰ دلار آغاز خواهد شد و این الگو می‌تواند تا سقف ۲۲۰۰ دلار نیز ادامه یابد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا