تحلیل اتریوم، امکان ریزش بیشتر، ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم، کاملا مطابق با سناریویی که چندین هفته گذشته برای آن رسم کردیم در حال حرکت است. اتریوم در ۲ هفته گذشته روندی ریزشی پیش رو گرفته و همچنان فضا برای ریزش بیشتر آن وجود دارد. با اینکه بیت کوین به مهم‌‎ترین حمایت کلیدی خود رسیده است، اتریوم با حمایت اصلی خود فاصله قابل توجه‌ای دارد. پس این ارز دیجیتال فعلا در موقعیت خرید یا معامله‌گری وجود ندارد. هم‌اکنون قیمت اتریوم در حدود ۱۵۶۰ دلار بوده و حمایت اصلی آن در محدود ۱۰۰۰ دلار قرار دارد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با ادامه تحلیل اتریوم همراه باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم، در یک روند ریزشی قرار گرفته است. اتریوم برخلاف بیت کوین همچنان فضا برای ریزش بیشتر داشته و برای خرید ریسکی می‌باشد. حمایت پیش روی اتریوم ۱۲۵۰ دلار و ۱۰۰۰ است. در صورت شکست ۱۰۰۰ دلار کف نهایی اتریوم را می‌‌تواند سطح ۷۰۰ دلار تشکیل دهد. اگر خلاف این موضوع ثابت شود و گاو‌ها به یکباره قیمت را به سمت بالا سوق دهند، مقاومت اول اتریوم سطح ۱۷۵۰ دلار و پس از ۲۴۰۰ دلار خواهد بود. اگر چه احتمال این اتفاق فعلا بسیار پایین در نظر گرفته می‌شود.

 

نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه اتریوم

 

اندیکاتور RSI نیز شکلی نزولی به خود گرفته، نشانه‌های نزول در آن بیشتر دیده می‌شود. این نمودار به سطح ۵۰ واکنش داده و موفق به عبور از آن نشده است. تمایل به صعود کمتر دیده شده و احتمال نزول به سمت محدوده اشباع فروش بیشتر است. تمامی شواهد از برتری خرس‌ها در معاملات اتریوم ندا می‌دهد.

  • برای خرید اتریوم عجله نکنید، قیمت‌‌های ۱۰۰۰ دلار و کمتر از آن برای خرید اتریوم بسیار ارزنده هستند.
  • برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری از استراتژی خرید پله ای استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا