تحلیل اتریوم، بازگشت یا شکست، ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ایست قیمتی پشت سد محکم ۲۰۰۰ دلاری دارد. در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم نشان از ایست قیمتی پشت سد محکم ۲۰۰۰ دلاری دارد. در شرایطی که اتریوم می‌تواند از این ناحیه عبور کند و به اهداف بالاتری دست پیدا کند، از طرفی می‌تواند پشت این سد ریجکت شود و به سطوح پایین‌تری دست پیدا کند. در این شرایط باید منتظر واکنش قیمت به محدوده‌های مهم عرضه و تقاضا نیز باشیم.

تحلیل اتریوم 14 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم اگر بالای ۲۰۱۰ دلار تثبیت شود،‌ می‌توان انتظار حرکت صعودی را از این ارز دیجیتال تا محدوده‌ی عرضه بعدی یعنی ۲۱۴۱ دلار داشته باشیم. این منطقه از طرفی خط روند صعودی قرار دارد و از طرفی سقف استاتیک این ناحیه است. پس این ناحیه بسیار حساس نیز وجود دارد که می‌تواند جلوی افزایش قیمت را بگیرد.

از طرفی اگر اتریوم به زیر ۱۹۰۹ دلار حرکت کند،‌‌ آن وقت می‌توان گفت ریزش می‌تواند تا ناحیه حمایتی ۱۸۳۰ دلار ادامه داشته باشد. در صورت ریزش بیشتر اتریوم می‌تواند تا ۱۷۵۰ دلار ریزش را ادامه دهد و این ناحیه حمایتی قیمت را تثبیت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا