تحلیل اتریوم، ۷۰۰ نزدیک است؟ ۱۳ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل اتریوم هفته‌های گذشته در باره مامنتوم نزولی، کم شدن قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین صحبت کردیم. این هفته چطور؟ آیا اوضاع دومین ارز بزرگ بازار بهبود خواهد یافت؟ همراه من باشید تا به تحلیل اخرین داده‌های اتریوم بپردازیم.

ارز دیجیتال اتریوم به‌عنوان دومین ارز بزرگ بازار در ماه گذشته در حال از دست دادن دامیننس خود نسبت به بیت کوین است. این ارز دیجیتال که هم‌اکنون در محدوده حمایت روانی ۱۰۰۰ دلار ایستاده است، گارد نزولی بیشتری نسبت به بیت کوین دارد. اتریوم نیز مانند بیت کوین ممکن پول بکی صعودی را در این هفته تجربه کند با این حال، بر اساس داده‌های نمودار همچنان هدف قیمتی روند نزولی آن ۷۰۰ دلار را نشان می‌دهد.

 

نمودار هفتگی اتریوم
نمودار هفتگی اتریوم

 

همانطور که در چارت هفتگی اتریوم پیداست، گارد نزولی بسیار قدرتمند است. با وجود اینکه حمایت ۱۰۰۰ دلار از اعتبار خوبی برخوردار است اما ظاهر چارت نشان از هدف قیمتی ۷۰۰ دلار دارد. ممکن است مدتی در همین محدوده نوسان داشته باشیم یا حتی روز‌های صعودی کم رمقی را تجربه کنیم اما روند نزولی قیمت همچنان پابرجا است.

اندیکاتور RSI اتریوم نیز مانند بیت کوین و بسیاری از ارز‌های دیگر، در تایم فریم هفتگی در حال ثبت کردن کف تاریخی است. اگر اتریوم موفق به بازگشت به سمت بالا از محدوده اشباع خرید شود. می‌توان نشان کاهش فشار فروش و نزدیک شدن به کف قیمتی باشیم.

 

  • در صورت رعایت کردن مدیریت سرمایه و خرید پله‌ای، خرید اتریوم در این قیمت‌ها به دید بلند مدت می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا