تحلیل اتریوم، کف حمایت روزانه، ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی ادامه‌دار تا سطح ۱۵۰۰ دلاری دارد. زمان اصلاح قیمتی اتریوم فرا رسیده است. آیا دوباره اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت زیر ۱۵۰۰ دلار باز می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم یک هفته پر نوسان را با کندل دوجی بست. هفته گذشته قیمت اتریوم به سقف ۱۹۶۴ دلاری رسید و در نهایت از این قیمت ریجکت شد. سپس اتریوم نزول را در پیش گرفت و این بار از ۱۷۸۴ دلار حمایت قیمتی صورت گرفت. در این شرایط بازار که بیت کوین پشت سد ۳۰۰۰۰ دلاری قرار دارد، اتریوم نیز پشت سد ۲۰۰۰ دلاری قرار گرفته است و این می‌تواند برای دومین ارز برتر بازار نشانه خوبی نباشد. از طرفی حجم ورودی اتریوم به صرافی‌ها روند خیلی تندی به خود گرفته است و این می‌تواند فشار فروش را به یک‌باره زیاد کند. این مهم می‌تواند قیمت را به سطوح پایین‌تر هدایت کند.

تحلیل اتریوم هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم در حال حاضر بر روی ۱۸۳۰ دلار است. اگر مسیر نزولی ادامه پیدا کند، اولین حمایت اتریوم در ناحیه ۱۷۸۰ دلار خواهد بود. ریزش بیشتر می‌تواند قیمت را تا ناحیه ۱۷۰۰ دلار نیز پیش ببرد. اما EMA 200 در تایم هفتگی بر روی ۱۵۳۰ دلار قرار دارد که می‌تواند، سطح حمایتی مهمی را برای اتریوم رقم بزند.

اما در صورتی که اتریوم صعودی شود، تثبیت بالای ۱۸۷۰ دلار می‌تواند مسیر صعودی را برای اتریوم فراهم کند. مقاومت بعدی که اتریوم باید بالای آن تثبیت کند تا به ادامه‌دار بودن روندش امیدوار بود، قیمت ۱۹۳۳ دلار است. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توان به ۲۰۴۱ دلار و سپس ۲۱۴۰ دلار امیدوار بود.

RSI در تایم هفتگی همچنان ۵۵ را نشان ‌می‌دهد که همچنان بالای ۵۰ است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا