تحلیل اتریومتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل اتریوم، فرصت خرید؟ ۱۱ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم، دومین رمز ارز بزرگ بازار پس از مثبت شدن بیت کوین، با حمایت خریداران مواجه شده است. در تحلیل جدید، این ارز دیجیتال در حال تشکیل پول بک به سطح مهم ۱۲۵۰ دلار بود که در هم‌اکنون با موج خرید مواجه شده است. اگر این پول بک تایید شود، اتریوم می‌تواند باری دیگر صعودی شده و مقداری از ریزش‌ها بلند مدتی خود را جبران کند. هم‌اکنون اتریوم با قیمتی در حدود ۱۳۲۰ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

همانطور که گفتیم، اگر رشد و نزول‌های اخیر را شکست و در سپس پول بکی به سطح مهم ۱۲۵۰ دلار ببینیم، سطحی که فیبوناچی ۶۱۸ موج صعودی اخیر نیز است. می‌توان انتظار داشت با بسته شدن کندل پوشای صعودی فعلی، صعود‌های ادامه پیدا کند و اتریوم به بازیابی قیمت بپردازد. همه چیز به حفظ سطح فعلی و حمایت خریداران بستگی دارد.

 

تحلیل اتریوم
تحلیل اتریوم

 

هداف اتریوم می‌تواند، ۱۵۰۰ دلار، ۲۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۵۰۰ دلار باشد. فعلا تصور رشد بیشتر از آن کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، باید دید که واکنش معامله‌گران به صعود چه خواهد بود.

اندیکاتور RSI همچنان زیر سطح ۵۰ نوسان کرده اما انتظار داریم با صعود همراه شود و این سطح را درهم بشکند، در این صورت سناریو صعودی هموار‌تر خواهد شد.

  • اتریوم فعلا با حمایت نسبی خوبی مواجه شده است، اما نیازمند ادامه حمایت خریداران است. با وجود سیگنال‌های مثبت، همچنان احتمال نزول قیمت تا سطوح پایین‌تر وجود دارد.
  • با بسته شدن کندل روزانه به شکل پوشای صعودی، با رعایت حد ضرر می‌توان به معامله خرید اتریوم فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا