تحلیل اتریوم، لمس مقاومت کلیدی، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال اتریوم که جایگاه دومین ارز بزرگ دنیا را یدک می‌کشد، پس گذراندن هفته‌های صعودی به کلیدی‌ترین مقاومت‌ خود در مناطق فعلی رسیده است. در تحلیل اتریوم این هفته، تمایلات معامله‌گران و کندل‌ها را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم آیا اتریوم قدرت عبور از این سطح را دارد یا تسلیم خرس‌های بازار خواهد شد.

 

نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه اتریوم

 

برخورد اتریوم به مقاومت کلیدی خود در تصویر مشخص است. چندین کندل روزانه زیر مقاومت بسته شده و خریداران تاکنون موفق به عبور از آن نشده‌اند. همچنین کندل‌ها ضعف خریدار و تمایل به اصلاح قیمت را بیشتر نشان می‌‌دهد. اگر اتریوم موفق به عبور از مقاومت نشود، می‌تواند تا سطوح ۱۲۰۰ دلار و ۱۰۰۰ دلار ریزش کند.

اندیکاتور RSI، در سقف قیمت با یک واگرایی ریزشی همراه شده است. قیمت سقف بالا اما RSI سقف برابر زده است. وقوع واگرایی در این محدوده کلیدی سیگنال معتبری برای چرخش قیمت و نزول آن است. پس حتما در معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنید.

  • اتریوم در محدوده فعلی مناسب خرید نیست، احتمال واکنش مقامت و اصلاح قیمت بالاست، پس تا تثبیت قیمت در ناحیه‌های کلیدی صبر کنید.
  • اگر گارد نزولی در اتریوم دیده شود، می‌‎توان با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه وارد معامله شورت در فیوچرز شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا