تحلیل اتریوم، مقاومت ۱۹۲۰ دلاری، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از ادامه حرکت صعودی هفته پیش دارد. آیا اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز اتریوم

تحلیل اتریوم حالی از حرکت همچنان زیر ۲۰۰۰ دلار است. در حالی که هفته گذشته شکست پر قدرتی داشتیم و دیدیم، در این هفته به نظر باید منتظر کف قیمتی در حوالی ۱۸۶۶ دلار و یا حتی ۱۷۶۱ دلار باشیم. اما شکست در زیر این نواحی می‌تواند اصلاح را عمیق‌تر کند. این در شرایطی است که اتریوم به نسبت بیت کوین در هفته جاری افزایش بهتری را تجربه کرد و می‌تواند افزایش قابل توجهی را رقم بزند.

تحلیل اتریوم 12خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

اتریم در حال حاضر همچنان در انتظار شکست بالای ۱۹۵۰ دلار و ۲۱۵۹ دلار است. این دو قیمت مقاومت‌های اصلی اتریوم در هفته جاری محسوب می‌شوند. بالای ۲۱۵۹ دلار می‌تواند رالی صعودی اتریوم شروع شود. پس باید منتظر شکست این ناحیه باشید.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا