تحلیل اتریوم، رشد یا اصلاح؟ ۶ تیر ۱۴۰۱

با تحلیل اتریوم در هفته‌ای جدید در خدمت شما هستیم. در تحلیل هفته گذشته اتریوم دیدیم که دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار به سطح کلیدی ۱۰۰۰ دلار برخورد کرده و حتی با یک شادو توانست از آن سطح نیز عبور کند. با گذشت از حمایت هزار دلار به سمت پایین سریعا سرو کله خریداران پیدا شد تا باری دیگر اتریوم را به بالای ۱۰۰۰ دلار سوق دهند.

 

تحلیل روزانه اتریوم
تحلیل روزانه اتریوم

 

هفته گذشته اتریوم با رشد همراه بود، اما این رشد به معنی تغییر روند نیست. بلکه به احتمال بسیار زیاد یک استراحت و اصلاح قیمت است. از آنجایی که ماه هاست روند اصلی بازار نزولی بوده پس صعود‌های موفقت به منزله اصلاح قیمتی هستند.

مقاومت‌های پیش روی اتریوم شامل: ۱۵۰۰ و ۱۷۰۰ دلار هستند.

احتمال اینکه اتریوم در این موج صعودی اتریوم ۱۵۰۰ دلار را لمس کند بالاست.

اندیکاتور RSI گار صعود به خود گرفته، اما احتمالا سطح ۵۰ از صعود بیشتر آن جلوگیری خواهد کرد. در صورتی که اتریوم وارد روند خنثی شود RSI نیز بین دو سطح ۳۰ و ۵۰ نوسان خواهد کرد. نوسان RSI بالای محدوده ۵۰ بسیار برای مامنتوم صعودی قیمت پر اهمیت است.

  • اگر دیدگاه بلند مدت و سرمایه‌گذاری به پروژه اتریوم دارید، این قیمت‌ها برای خرید ارزنده هستند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا