برداشت‌های سهام اتریوم به کندی انجام می‌شود

مقدار ETH برداشت شده از زنجیره بیکن به ۱ میلیون رسید. با این حال، برداشت‌ها کند می‌شود و سپرده‌ها هنوز مقداری را پس می‌گیرند.

 

برداشت Ethereum کند می‌شود

طبق داشبورد Token Unlocks، پس از ارتقای Shapella در ۱۲ آپریل، کمی بیش از یک میلیون ETH از زنجیره Beacon خارج شده است. با این حال، موجودی سهام یک میلیون کاهش پیدا نکرده است زیرا در همین مدت ۳۷۰,۰۰۰ واریز شده است. بنابراین، طبق گفته Token Unlocks، موجودی سهام فعلی ۶۴۰,۰۰۰ ETH کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که برخی از اتریوم‌ها به پلتفرم‌های ذخیره‌سازی مانند Lido بازمی‌گردند.

 

موجودی ETH سهام در Lido در واقع از زمان ارتقاء Shapella حدود ۱۰۰,۰۰۰ افزایش یافته است. اکنون کمی بیش از شش میلیون است که ارزش آن به ۱۲.۶ میلیارد دلار می‌رسد. علاوه بر این، سهم لیدو از کل سهام به ۳۴.۷٪ افزایش یافته است. این نیز به این دلیل است که Lido هنوز برداشت را برای کاربران پلتفرم فعال نکرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا