استیکینگ اتریوم ۱.۵ میلیون واحد افزایش یافت

در طول ۶۳ روز گذشته، افزایش قابل توجه ۱۶.۹۸ درصدی در مقدار اتریوم (ETH) که در پروتکل‌های مشتقات استیکینگ مایع نگهداری می‌شود، با افزودن قابل توجهی از تقریباً ۱,۵۰۷,۲۸۵ ETH در ۲۳ پلتفرم مختلف مشاهده شد. داده‌ها نشان می‌دهد که Lido Finance بر بازار مسلط است و ۷۴ درصد از بخش اتر سهامدار مایع را در اختیار دارد.

 

اضافه شدن ۱.۵ میلیون اتریوم به پلتفرم مشتقات مایع استکینگ

در بازه‌ای تقریباً بیش از دو ماهه، بخش مشتقات سرمایه‌گذاری مایع شاهد افزایش قابل‌توجهی نزدیک به ۳ میلیارد دلار در ارزش خود بود. داده‌های تاریخی از defillama.com، به تاریخ ۱۲ می ۲۰۲۳، نشان می‌دهد که تخمین زده می‌شود ۸,۸۷ میلیون اتریوم (ETH) در پلتفرم‌های استیکینگ مایع نگهداری می‌شد. از امروز، این عدد به ۱۰.۳۸ میلیون ETH افزایش یافته است. اساساً، در پنجره ۶۳ روزه قبلی، ۱.۵۰ میلیون اتر تزریق شد که بر اساس نرخ ارز فعلی ETH معادل پولی تقریباً ۲.۹۶ میلیارد دلار است.

 

در هفته گذشته، کل ارزش قفل شده (TVL) در پروتکل سهامداری مایع Lido Finance با افزایش حاشیه‌ای ۱.۸۰ درصدی مواجه شد و نسبت به ماه قبل، TVL جهش قابل توجه ۷.۲۹ درصدی را تجربه کرد. از ۱۰.۳۸ میلیون اتر توزیع شده بین ۲۳ پلتفرم مالی غیرمتمرکز (defi)، Lido دارای ۷.۷۱ میلیون اتر است که ۷۴.۳۳ درصد از کل را تشکیل می‌دهد. بر اساس نرخ ارز فعلی، TVL لیدو تقریباً ۱۵.۴۰۶ میلیارد دلار ارزش دارد. پس از Lido، پروتکل Wrapped Ether Coinbase دومین TVL بزرگ را در اختیار دارد که حاوی ۱.۱۴ میلیون اتر است که در حال حاضر حدود ۲.۳۷ میلیارد دلار ارزش دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا