اتریوم در Coinbase شاهد بازخریدهای عظیم است

آمارهای اخیر نشان می‌دهد که مقدار قابل‌توجهی از اتریوم موجود در کوین بیس با ۲۷,۲۸۰ توکن در تاریخ ۶ ژوئن بازخرید شده است. این پیشرفت در پی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین بیس به دلیل عدم ثبت آن صورت گرفت. برنامه staking-as-a-service.

 

بازخریدها در Coinbase در بحبوحه شکایت SEC افزایش یافت

۶ ژوئن ۲۰۲۳، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی را علیه صرافی مستقر در سانفرانسیسکو تنظیم کرد، یک لحظه مهم برای کوین بیس بود. یکی از شکایات SEC ادعا می‌کند که Coinbase از ثبت پلتفرم staking-as-a-service خود غفلت کرده است. پس از این اقدام قانونی، Dune Analytics ده‌ها هزار بازخرید برای CBETH کوین بیس، محصول اتر سهامدار صرافی ثبت کرده است.

 

طبق آمار اخیر، در آن روز، ۲۷,۲۸۰ CBETH خیره‌کننده و پس از آن روز بعد نزدیک به ۹,۰۰۰ CBETH بازخرید شد. در ۸ ژوئن، بیش از ۳,۴۰۰ CBETH از قبل بازخرید شده است. شایان ذکر است که کوین بیس، دومین ارائه‌دهنده خدمات استیکینگ اتریوم، ۱,۱۰۶,۴۲۴ اتر را قفل کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا