قیمت اتریوم با ضعف دلار بالاتر می‌رود

اتریوم روز سه‌شنبه در نتیجه کاهش ارزش دلار آمریکا پس از مذاکرات شکست خورده برای مقابله با بحران سقف بدهی، دوباره بازگشت. پرزیدنت بایدن گفت ما بار دیگر تاکید کردیم که نکول از روی میز خارج است و تنها راه پیشروی، حسن نیت به سوی یک توافق دو حزبی است.

 

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم (ETH) نیز امروز افزایش یافت، زیرا قیمت‌ها همچنان از سطح اصلی حمایت دور می‌شوند. ETH/USD در روز دوشنبه به بالاترین سطح روزانه ۱,۸۶۹.۳۴ دلار رسید، در حالی که ۲۴ ساعت از معاملات در کف ۱,۸۰۹.۵۴ دلار خارج شد.

 

این حرکت زمانی انجام شد که دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از کف اخیر خود با قیمت ۱,۷۹۰ دلار فاصله گرفت. افزایش امروز پس از شکست جزئی سقف RSI در نقطه ۵۰.۰۰ رخ می‌دهد.

 

در زمان نوشتن، قدرت قیمت در حال حاضر در ۵۱.۹۷ دنبال می‌شود، با سطح قابل مشاهده بعدی مقاومت در ۵۵.۰۰.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا