قیمت اتریوم به بالای ۱۸۰۰ دلار بازگشت

قیمت اتریوم امروز بالا رفت و به بالای ۱۸۰۰ دلار صعود کرد.

 

قیمت اتریوم

اتریوم (ETH) برای شروع آخر هفته به بالای سطح قیمت اصلی بازگشت، زیرا بار دیگر از مرز ۱۸۰۰ دلار بالاتر رفت. ETH/USD امروز به اوج ۱,۸۱۶.۰۶ دلار رسید، کمتر از ۲۴ ساعت پس از کاهش به حداقل ۱,۷۴۷.۹۴ دلار.

 

به نظر می‌رسد گاوها حرکت دیروز را به پایین‌ترین حد چند هفته‌ای به عنوان فرصتی مناسب برای افزایش اندازه موقعیت در ETH در نظر گرفته اند. مانند بیت کوین، این امر به این واقعیت کمک کرد که RSI یک نقطه پشتیبانی پایدار پیدا کرد که در مورد اتریوم در منطقه ۴۱.۰۰ قرار داشت.

 

از کف، قدرت قیمت در حال حاضر نزدیک به سقف ۴۵.۰۰ است و در صورت شکسته شدن آن، اتریوم احتمالاً به بالای یک نقطه کلیدی در ۱,۸۳۰ دلار باز خواهد گشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا