پیش‌بینی قیمت اتریوم کارشناسان Finder

یک نظرسنجی که اخیرا توسط پلتفرم مقایسه آنلاین Finder.com منتشر شده است، پیش‌بینی‌های ۳۲ متخصص در زمینه‌های فین‌تک و ارزهای دیجیتال را آشکار کرده است. متخصصان معتقدند اتریوم، دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۲,۳۴۲ دلار در هر واحد خواهد رسید.

 

چشم‌انداز خوش‌بینانه برای اتریوم به عنوان نظرسنجی Finder، قیمت ۵,۴۹۱ دلار تا سال ۲۰۲۵ و ۱۴,۸۱۴ دلار تا سال ۲۰۳۰ پیش‌بینی می‌کند

متخصصان کریپتو و فین‌تک برای پیش‌بینی قیمت آتی اتریوم (ETH) در آخرین گزارش پیش‌بینی Finder گرد هم آمده‌اند. همراه با قیمت پیش‌بینی شده، ارتقاء Shapella موضوع بحث در میان پاسخ‌دهندگان نظرسنجی Finder بوده است.

 

از مجموع شرکت‌کنندگان، ۲۱ درصد نگرانی خود را در مورد متمرکز شدن بالقوه شبکه اتریوم پس از اجرای Shapella ابراز کردند. علاوه بر این، نیمی از متخصصان مورد بررسی افزایش نظارت نظارتی پروژه را با توجه به ارتقاء پیش‌بینی کردند.

 

اجماعی بین اکثر کارشناسان Finder حاصل شد که نشان می‌دهد اتر در سال جاری به حداکثر ۲,۷۵۸ دلار خواهد رسید، اما در نهایت تا پایان سال در محدوده ۲,۳۴۲ دلار در هر واحد قرار خواهد گرفت. با توجه به نظرات پنل، ۵۳ درصد از پاسخ‌دهندگان خرید اتریوم را در حال حاضر توصیه کردند، در حالی که ۱۳ درصد پیشنهاد کردند که زمان فروش است. ۳۳ درصد باقیمانده از شرکت‌کنندگان پیشنهاد کردند که اتریوم را نگه دارید و صبورانه منتظر لحظه مناسب باشید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا