قیمت اتریوم به زیر ۲۱۰۰ دلار کاهش یافت

قیمت اتریوم به زیر ۲۱۰۰ دلار سقوط کرد، زیرا دلار آمریکا در روز دوشنبه تقویت شد. USD/JPY با افزایش ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس به بالاترین سطح یک ماهه رسید.

 

قیمت اتریوم

اتریوم (ETH) عمدتاً برای شروع هفته کاهش یافت، زیرا قیمت در روز دوشنبه به زیر ۲۱۰۰ دلار رسید. پس از بالاترین قیمت ۲۱۳۷.۴۵ دلار در روز یکشنبه، ETH/USD در اوایل امروز به ۲۰۷۶.۱۸ دلار سقوط کرد.

 

کاهش روز دوشنبه دومین کاهش بزرگ ارزهای دیجیتال جهان را از بالاترین سطح ۱۱ ماه اخیر نشان می‌دهد. مشابه بیت کوین، این کاهش همزمان با شکست RSI 14 روزه از سقف بود و در این مثال در سطح ۷۵.۰۰ قرار داشت.

 

با وجود این، ETH نزدیک به ۲۱۰۰ دلار باقی می‌ماند، زیرا این شاخص همچنان در بالای سطح ۶۹.۰۰ قرار دارد. اگر این نقطه حمایت شکسته شود، احتمالا خرس‌ها دوباره وارد بازار می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا