قیمت اتریوم قبل از رویدادهای کلیدی اقتصادی

اتریوم معاملات هفته را در حالی آغاز کرد که بازارها برای هفته مهمی از رویدادهای اقتصادی ایالات متحده آماده می‌شدند. در روز چهارشنبه، فدرال رزرو انتظار می‌رود نرخ‌ها را ۲۵ واحد افزایش دهد و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه آپریل، جمعه آینده منتشر شود.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز در وضعیت قرمز قرار داشت، زیرا قیمت‌ها برای دومین روز متوالی سقوط کردند. ETH/USD در اوایل روز، کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در اوج ۱,۹۳۸.۴۲ دلار به پایین‌ترین سطح خود در ۱,۸۲۹.۴۱ دلار سقوط کرد.

 

مشابه BTC، لغزش امروز اتریوم را به پایین‌تر از نقطه پشتیبانی خود در سطح ۱۸۳۰ دلار رساند. از آن زمان ETH از این طبقه بازگشته است، زیرا گاوها ترجیح دادند به جای ادامه دادن به گریز از موقعیت‌ها، شروع به خرید کنند.

 

این امر با این واقعیت کمک کرد که RSI در اینجا نیز با یک منطقه پشتیبانی در ۴۵.۰۰ برخورد کرد و به دنبال آن فراتر از این نقطه ادامه می‌دهد. گاوها احتمالاً در روزهای آینده ورود مجدد بالای ۱۹۰۰ دلار را هدف قرار خواهند داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا