تحلیل فاندامنتالتحلیلتحلیل اتریوم

بررسی قیمت اتریوم با کاهش قیمت به زیر ۲ هزار دلار

طبق گفته شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment، نهنگ های اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با سرعتی که آخرین بار در ژانویه مشاهده شده بود، به طور فعال در حال تراکنش ETH بوده اند. بر اساس نمودار ارائه شده توسط Santiment، نهنگ های اتریوم در مجموع ۲,۹۵۶ تراکنش را انجام دادند که هر کدام به ارزش یک میلیون دلار یا بیشتر، در ۱۱ می، بالاترین روز تراکنش های نهنگ در نزدیک به پنج ماه گذشته را رقم زدند.

 

بررسی قیمت اتریوم

Santiment خاطرنشان می کند که این نوع تراکنش نهنگ ممکن است موردی برای تماشا باشد، زیرا اتریوم به زیر مرز ۲,۰۰۰ دلار سقوط می کند. در میان فروش اخیر بازار، اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح ۱,۷۰۱ دلاری که در زمان نگارش این مقاله مشاهده شد، رسید. اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱,۹۵۱ دلار معامله می شود.

در هفته های اخیر بیش از ۳۳۰,۰۰۰ ETH به صرافی های رمزنگاری ارسال شده است. افزایش جریان ورودی به مبادلات ممکن است نشان دهنده افزایش فشار فروش ناشی از کاهش تقاضا باشد. از آنجایی که دارایی برای فروش گذاشته می شود، این امر منجر به در دسترس بودن آن در مبادلات و در نتیجه کاهش قیمت می شود.

 

نکته مثبت این است که Nubank مستقر در برزیل، یکی از بزرگترین پلتفرم های بانکداری دیجیتال جهان، قابلیت های خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال، بیت کوین و اتریوم را روشن کرده است.

 

اتریوم در بحبوحه سقوط بازار، نقدینگی به ارزش ۳۵۲ میلیون دلار را ثبت کرد

اتریوم همراه با بازار کلی ارزهای دیجیتال در فروش اخیر سقوط کرد. پس از گزارش اداره آمار کار مبنی بر افزایش ۸.۳ درصدی قیمت مصرف کننده در ماه آوریل که اندکی بالاتر از انتظار اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی داوجونز بود، ارزهای دیجیتال در کنار بازار سهام سقوط کردند.

 

طبق گزارش CoinGlass، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۱.۲۹ میلیارد دلار لیکوییدیشن در سراسر بازار کریپتو صورت گرفته است. اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۲ میلیون دلار لیکوییدیشن داشته است.

 

علیرغم نوسانات بازار، تعداد آدرس‌های اتریوم که بیش از ۱۰۰ کوین را در خود جای داده بودند، به بالاترین حد خود در پنج ماه گذشته یعنی ۴۲,۹۹۵ رسید. حجم تراکنش‌های اتریوم نیز به ازای هر هشدار Glassnode به بالاترین میزان در ۱۱ ماه گذشته یعنی ۱۲۷,۴۱۱.۲۸۵ ETH رسید.

امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا