قیمت اتریوم پیش از گزارش تورم ایالات متحده

اتریوم در روز چهارشنبه بالای ۱۸۰۰ دلار باقی ماند، زیرا بازارها گزارش تورم آتی ایالات متحده را پیش‌بینی می‌کردند. انتظار می‌رود قیمت‌های مصرف‌کننده در ماه گذشته ۵ درصد باقی بماند که می‌تواند توجیهی برای تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در هفته گذشته باشد.

 

قیمت اتریوم

اتریوم نیز امروز نزدیک به یک نقطه حمایتی خودش بود، زیرا احساسات کلی بازار نامشخص بود. ETH/USD در روز چهارشنبه به ۱,۸۳۵.۷۰ دلار رسید که چند روزی از معاملات بالای ۲۰۰۰ دلار فاصله گرفت.

 

به طور کلی، اتریوم اکنون برای پنجمین روز متوالی در وضعیت قرمز قرار دارد و در این دوره نزدیک به ۱۰ درصد کاهش یافته است. این اجرا اخیر میانگین متحرک ۲۵ روزه (MA) را کاهش داده است و خط روند به سرعت به همتای ۱۰ روزه خود نزدیک می‌شود.

 

اگرچه حرکت بلندمدت در حال کند شدن است، اما این واقعیت که MA ده روزه زیر خط ۲۵ روزه است، به این معنی است که یک متقاطع رو به بالا می‌تواند منجر به یک روند صعودی شود. اگر این اتفاق بیفتد، احتمال زیادی وجود دارد که هدف گاوها بازپس‌گیری امتیاز ۲۰۰۰ دلاری باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا