قیمت اتریوم پیش از گزارش تورم ایالات متحده

همزمان با آماده شدن بازارها برای آخرین ارقام تورم ایالات متحده، قیمت اتریوم زیر ۱۸۰۰ دلار باقی ماند. انتظار می‌رود قیمت‌های مصرف‌کننده در ماه می به ۴.۱ درصد کاهش یابد که دو برابر هدف ۲ درصدی فدرال رزرو است.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر این، اتریوم (ETH) اندکی بالاتر رفت، با این حال به زیر ۱,۸۰۰ دلار ادامه داد. ETH/USD در اوایل امروز به بالاترین سطح ۱,۷۵۷.۸۹ دلار جهش کرد، که یک روز پس از آن است که قیمت به کف ۱,۷۲۳.۰۹ دلار رسیده بود.

 

آخرین جهش زمانی رخ داد که گاوها در کف ۱۷۳۰ دلاری، با RSI از یک طبقه خودش در ۳۸.۰۰ جهش کردند. در زمان نگارش این مقاله، قدرت قیمت در ۳۹.۳۳ دنبال می‌شود و نقطه قابل مشاهده بعدی مقاومت ۴۳.۰۰ است.

 

اگر شاخص فراتر از سقف فوق حرکت کند، این احتمال قوی وجود دارد که ETH به ۱۸۰۰ دلار صعود کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا