قیمت اتریوم پیش از گزارش اعتماد مصرف‌کننده

قیمت اتریوم به رفتن به زیر سطح ۱۸۰۰ دلار نزدیک شد. این کاهش پیش از گزارش اعتماد مصرف‌کننده در ایالات متحده در بعدازظهر امروز رخ داد که انتظار می‌رود از ۱۰۴.۲ به ۱۰۴ در آپریل کاهش یابد. 

 

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم (ETH) امروز در منطقه قرمز رنگ بود و خرس‌ها قیمت را به سمت مرز ۱۸۰۰ دلار سوق دادند. ETH/USD در روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد روزانه ۱,۸۰۷.۷۴ دلار سقوط کرد، پس از بالاترین سطح ۱,۸۷۴.۱۱ دلار در روز قبل.

 

لغزش روز سه‌شنبه زمانی رخ داد که اتریوم به پایین‌تر از نقطه حمایت اخیر خود در مرز ۱,۸۳۰ دلار که از ۴ آپریل برقرار بود، سقوط کرد. این آخرین نزول پس از برخورد اندیکاتور RSI با سقف در سطح ۴۸.۰۰ رخ داد.

 

قدرت قیمت در حال حاضر در ۴۳.۶۷ دنبال می‌شود، با نقطه حمایت در ۴۲.۰۰ یک هدف بالقوه برای خرس‌ها اگر حرکت در جهت فعلی خود ادامه یابد. میانگین متحرک ۱۰ روزه هم‌اکنون با همتای ۲۵ روزه خود به تلاقی نزدیک شده است که می‌تواند نشانه‌ای از کاهش‌های آتی باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا