قیمت اتریوم پس از ریزش هفته گذشته

قیمت اتریوم در روز دوشنبه بازگشت کرد و اکنون در نزدیکی یک نقطه پشتیبانی خودش قرار دارد.

 

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم (ETH) هفته را بالای ۱,۷۰۰ دلار آغاز کرد، کمتر از یک هفته پس از تقریباً سقوط به زیر مرز ۱,۶۰۰ دلار. پس از پایین‌ترین سطح ۱,۷۲۱.۲۸ دلار در روز یکشنبه، ETH/USD در اوایل امروز به بالاترین حد روزانه ۱,۷۴۶.۵۱ دلار رسید.

 

در نتیجه این حرکت، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان نزدیک به بالاترین سطح یک هفته‌ای خود با ۱,۷۶۹ دلار باقی می‌ماند. به نظر می‌رسد که RSI اتریوم در ۴۱.۴۸ است که اندکی زیر سقف ۴۲.۰۰ است.

 

اگر این نقطه مقاومت شکسته شود، این احتمال وجود دارد که گاوها دوباره به سمت منطقه ۱,۸۰۰ دلاری حرکت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا