قیمت اتریوم پس از آخر هفته‌ای نزولی

اتریوم از زمان نگارش این مقاله در بالای یک طبقه با قیمت ۱۸۳۰ دلار معامله می‌شود.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز هفته را با وضعیت قرمز آغاز کرد و قیمت‌ها نزدیک به یک نقطه حمایتی کلیدی بودند. پس از بالاترین قیمت ۱,۸۸۸.۱۹ دلار در روز یکشنبه، ETH/USD در اوایل امروز به پایین‌ترین سطح روزانه ۱,۸۳۱.۱۶ دلار سقوط کرد.

 

در نتیجه این حرکت، اتریوم نزدیک به کف قیمت بلندمدت خود در ۱۸۳۰ دلار سقوط کرد، اما گاوها تاکنون شکست را رد کرده اند. به نظر می‌رسد یکی از دلایلی که هنوز شکستی رخ نداده است به دلیل RSI باشد که به روند بالای حمایت در ۴۴.۰۰ ادامه می‌دهد.

 

قدرت قیمت در حال حاضر روی ۴۵.۵۸ است و سقف آن در ۵۲.۰۰ یک هدف بالقوه برای گاوهای امیدوار به بازپس‌گیری مرز ۱,۹۰۰ دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا