اخبار اتریوماخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار ماینینگ

فورک PoW اتریوم به زودی عرضه می شود!!!

به گفته Chandler Guo، یک استخراج‌کننده بیت‌کوین چینی، نسخه اثبات کار (PoW) اتریوم به زودی عرضه می‌شود. این خبر در حالی منتشر می شود که انتظار می رود ادغام در ۱۹ سپتامبر بر روی اتریوم پیاده‌سازی شود و بحث‌های رو به رشد در مورد به تعویق انداختن انتقال اثبات سهام (PoS) بسیار مورد انتظار است.

 

چندلر گوئو، ماینر چینی، می گوید Ethereum PoW به زودی عرضه می شود

چندلر گوئو بیان کرده است که نسخه اثبات کار اتریوم (PoW) به زودی قبل از The Merge که برای ۱۹ سپتامبر برنامه ریزی شده است، ارائه خواهد شد.

 

گوئو یک ماینر معروف ارزهای دیجیتال چینی است و هفته گذشته ادعا کرد که یک طرح POW به جای اتریوم، در راه است. با این حال، بیانیه Guo با نحوه اجرای رسمی آن در تابستان ۲۰۱۶، زمانی که زنجیره Ethereum Classic (ETC) به جهان معرفی شد، متناقض است.

 

در آن زمان، گوئو تهدید کرد که حمله‌ای ۵۱ درصدی به زنجیره ETC با تقریباً ۹۸ گیگاهش در ژوئیه ۲۰۱۶ اتفاق خواهد افتاد. ماه بعد، گوئو به مردم گفت که اشتباهی مرتکب شده و افزود:

این یک شوخی نیست. این یک انقلاب است. این آزادی است. در آن زمان گوئو اضافه کرد که خدا اتریوم کلاسیک را برکت دهد!

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا