مشکل نهایی شدن تراکنش‌های شبکه اتریوم

اتریوم در ۱۱ می ۲۰۲۳ در حدود ساعت ۴:۱۳ بعد از ظهر در پردازش تراکنش‌ها با مشکل مواجه شد. مشکل تراکنش تقریباً ۲۵ دقیقه به طول انجامید. در حال حاضر، توسعه‌دهندگان نمی‌دانند چه چیزی باعث این مشکل شده است و بلاکچین در حال حاضر به طور معمول در حال اجرا است.

 

شبکه اتریوم با مشکل پردازش تراکنش موقت مواجه بود

بلاکپچین اتریوم تقریباً به مدت ۲۵ دقیقه در روز پنجشنبه، درست بعد از ساعت ۴ بعد از ظهر، نتوانست تراکنش‌های اتریوم را پردازش کند و به اجماع برسد.

 

Ansgar Dietrichs، محقق بنیاد اتریوم گفت:

زنجیره beacon، دوره کوتاهی از عدم نهایی شدن تراکنش داشته است ولی اکنون به حالت عادی بازگشته ایم.

 

پرستون ون لون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Prysmatic Labs نیز به مردم اطلاع داد که توسعه‌دهندگان در حال بررسی مسائل جاری شبکه اصلی هستند، زمانی که چیزی یاد بگیریم، به‌روزرسانی را منتشر خواهیم کرد.

 

تقریباً یک ساعت بعد، در ساعت ۵:۴۰ بعد از ظهر، سازنده نوشت:

شبکه بازیابی شده است. ما هنوز علت اصلی را نمی‌دانیم، اما اتفاقی افتاد که باعث شد چندین پیاده‌سازی مشتری برای همگام شدن با زنجیره کار بسیار سختی داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا