اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

اتریوم ۱.۶ میلیارد دلار دارایی دارد!

روز دوشنبه، بنیاد اتریوم (EF) گزارشی مالی منتشر کرد که نشان می‌دهد این بنیاد در حال حاضر ۱.۶ میلیارد دلار در خزانه خود دارد. ۱.۳ میلیارد دلار از دارایی های خزانه داری در ارزهای دیجیتال نگهداری می شود در حالی که بقیه خزانه از سرمایه گذاری ها و دارایی های غیر رمزنگاری تشکیل شده است.

 

بنیاد اتریوم دارای ۱.۲۹۴ میلیارد دلار اتر است

بنیاد اتریوم یک سازمان غیرانتفاعی است که به تقویت رشد در اکوسیستم اتریوم اختصاص دارد. گزارش EF آپریل ۲۰۲۲ اخیراً منتشر شده توضیح می دهد که راه های مختلفی وجود دارد که EF محیط اتریوم را تقویت می کند.

 

EF تیم‌هایی را ایجاد می‌کند که بر بهبود اتریوم و اکوسیستم شبکه متمرکز هستند، این سازمان غیرانتفاعی به پروژه‌ها کمک‌های بلاعوض برای تامین مالی تیم‌های دیگر خارج از تیم‌های اصلی EF ارائه می‌دهد، تخصیص دامنه‌های واگذار شده را مدیریت می‌کند، و همچنین از تکنیک‌های تامین مالی شخص ثالث استفاده می‌کند.

 

پس از توضیح اینکه بنیاد اتریوم چیست و چه کاری انجام می دهد، گزارش آپریل ۲۰۲۲ خزانه داری و امور مالی EF را مورد بحث قرار می دهد. به گفته EF، در حال حاضر ۱.۶ میلیارد دلار در خزانه خود نگهداری می کند و ۱.۳ میلیارد دلار از ارزهای دیجیتال مانند اتریوم (ETH) تشکیل شده است.

 

در واقع، طبق گزارش EF، این بنیاد ۸۰.۵ درصد از دارایی های رمزنگاری خود را در اتر نگهداری می کند که نشان دهنده ۰.۲۹۷ درصد از کل عرضه اتر است. EF اصرار دارد که حتی در خلال رکودهای چند ساله بازار کریپتو، این سازمان غیرانتفاعی یک خزانه داری محافظه کارانه اختصاص می دهد که از تغییرات قیمت اتریوم مصون است.

 

دلیل اینکه EF اتر زیادی در اختیار دارد این است که نشان‌دهنده اعتقاد غیرانتفاعی به پتانسیل آینده اتریوم است و هلدینگ‌ها نماینده این دیدگاه بلندمدت هستند.

 

EF در سال ۲۰۲۱ ۴۸ میلیون دلار هزینه می کند

گزارش EF همچنین فاش کرد که در سال گذشته، این سازمان غیرانتفاعی در مجموع حدود ۴۸ میلیون دلار هزینه کرده است و ۲۰ میلیون دلار از کل هزینه‌ها صرف هزینه‌های خارجی مانند کمک‌های بلاعوض بوده است.

باقی مانده بودجه تیم ها و پروژه های اکوسیستم اتریوم را تامین می کند. کل تراز مخارج در دسته‌های منحصر به فردی قرار گرفت که شامل تحقیق و توسعه لایه یک (L1)، تحقیق و توسعه لایه ذو (L2)، تحقیق کاربردی ZK، توسعه جامعه و هزینه‌های عملیات داخلی می‌شود.

بنیاد اتریوم یکی از بسیاری از سازمان‌هایی است که اتریوم را در خزانه نگه می‌دارد، ۱۲ شرکت مختلف نیز نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار اتریوم در ترازنامه ها در اختیار داشتند.

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا