اتریوم کلاسیک اکنون یک پروژه کلاهبرداری است

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران بلاکچین کاردانو، پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز اتریوم کلاسیک (ETC) را یک کلاهبرداری نامیده است. هاسکینسون ادعا کرد که ارگو همان چیزی است که ETC باید می‌بود و به نوآوری آن ادامه می‌داد، دارای هدف، رهبری اخلاقی خوب و بودجه برای آینده است.

 

اجلاس POW

به گفته چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز Ethereum Classic (ETC) اکنون یک کلاهبرداری است و تنها هدف آن این است که افراد خودی با امید کور به آینده‌ای جادویی که هرگز نخواهد آمد، افرادی را که استخدام می‌کنند، کنار بگذارند. هاسکینسون که خود یکی از بنیانگذاران اتریوم است، در دعوای خود علیه ETC در توییتر، آنچه را که پلتفرم فاقد نقشه راه یا چشم‌انداز می‌داند به شدت مورد انتقاد قرار داد.

 

اظهارات هاسکینسون پاسخی آشکار به باب سامرویل، مدیر اجرایی شرکت تعاونی ETC بود. سامرویل در توییت خود در ۱۸ می ظاهراً از دو کاربر توییتر به خاطر ذکر یا پرسیدن اینکه آیا بلاکچین قابل برنامه‌ریزی Ergo در اجلاس آتی اثبات کار (POW) ارائه خواهد شد، مورد تحقیر قرار گرفت. سامرویل سپس به بنیاد Ergo حمله کرد که حساب ۶۰ هزار دنبال‌کننده خود را برای چمباتمه زدن به کالاهای دزدیده شده از چارلز حذف کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا