اخبار ماینینگاخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

هش‌ریت اتریوم کلاسیک به ۵۰ TH/s نزدیک می‌شود

هش‌ریت اتریوم کلاسیک چهارشنبه گذشته از منطقه ۴۰ تراهش در ثانیه (TH/s) فراتر رفت و چهار روز بعد، قدرت هش شبکه در ۴ سپتامبر به بالاترین حد تاریخ (ATH) یعنی ۴۸.۸۲ TH/s رسید. انتقال اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) هشت روز دیگر انجام می‌شود و هش‌های زیادی در طول چند روز گذشته از شبکه دارایی کریپتو خارج شده است.

 

هش‌ریت اتریوم کلاسیک به سمت ۵۰ تراهش می‌رود

بلاکچین Ethereum Classic از مزایای ارتقای آتی اتریوم به نام The Merge بهره برده است. به این دلیل که وقتی ادغام اتفاق می‌افتد، استخراج‌کنندگان اتریوم (ETH) دیگر نمی‌توانند اتریوم استخراج کنند زیرا بلاکچین به سیستم PoS منتقل می‌شود.

 

چند روز پیش در مورد افزایش هش ETC در منطقه ۴۰ TH/s گزارش دادیم، اما در آن زمان، هش اتریوم ثابت باقی مانده بود. این گزارش خاطرنشان کرد که هش‌ریت احتمالاً به صورت موجی خواهد بود و از زمان گزارش در ۳۱ اوت ۲۰۲۲، امواج هش‌پاور شروع به افزایش کرده است.

 

بیشتر بدانید: اتریوم کلاسیک چیست؟

 

معیارهای ثبت شده توسط استخر استخراج Ethash 2miners.com نشان می‌دهد که هش ریت ETC در ۴ سپتامبر از ATH 48.82 TH/s بهره برده است. هش‌ریت اتریوم کلاسیک ۱۹.۸۶ درصد بیشتر از ATH ثبت شده در ۳۱ اوت است. در آن زمان، هش‌ریت اتریوم تقریباً ثابت باقی مانده بود. اما در طول چهار روز گذشته، نوسانات بیشتری داشته و در عین حال کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا