اخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Ethereum Classic در ۲ هفته ۱۲۴% صعود می کند!

تقریباً شش سال پیش در ژوئیه ۲۰۱۶، یک هارد فورک اتریوم برای مقابله با هک DAO استفاده شد. این فورک خاص باعث شد که زنجیره به دو بخش تقسیم شود و یک دارایی رمزنگاری جدید به نام ethereum classic به جامعه کریپتو معرفی شد. سال‌هاست که هر دو زنجیره با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) همزیستی داشته‌اند و با آمدن The Merge، دلالان فرض می‌کنند که استخراج‌کنندگان Ethash PoW به استخراج اتریوم کلاسیک منتقل می‌شوند. در طی دو هفته گذشته، اتریوم کلاسیک بیش از ۱۲۴ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است و هش ریت شبکه نیز بسیار افزایش یافته است.

 

اتریوم کلاسیک در دو هفته گذشته سودهای سه رقمی به دست آورده است

اتریوم کلاسیک (ETC) در این ماه شش ساله شده است و در ۱۴ روز گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است. در واقع، از زمانی که تاریخ The Merge فاش شد، ارزش ETC در کنار همتای خود اتریوم (ETH) افزایش یافته است.

 

در حالی که اتریوم در دو هفته شاهد افزایش قابل توجه ۴۵.۷ درصدی دو رقمی بوده است، ETC در همان بازه زمانی ۱۲۴.۲ درصد افزایش یافته است. علیرغم افزایش ۱۲۴ درصدی، از اول سال تا به امروز، ETC همچنان ۳۴ درصد کاهش یافته و حدود ۸۰ درصد کمتر از بالاترین رقم تاریخ دارایی کریپتو با ۱۶۷ دلار در هر واحد است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا