اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

بلاکچین اتریوم به اثبات سهام مهاجرت کرد

بلاک چین اتریوم رسماً به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) مهاجرت کرد زیرا ادغام مورد انتظار سرانجام در ۱۵ سپتامبر در حدود بلاک ۱۵۵۳۷۳۹۱ رخ داد. ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران پروتکل، ادغام را لحظه‌ای بزرگ برای اکوسیستم اتریوم توصیف کرده است.

 

ادغام ETH همانطور که پیش‌بینی شده بود در ۱۵ سپتامبر انجام شد

پس از ماه‌ها انتظار و تنش، The Merge، مهاجرت مورد انتظار بلاکچین اتریوم به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS)، اتفاق افتاد. همانطور که برخی از افراد از جمله یکی از بنیانگذاران پروتکل، ویتالیک بوترین امیدوار بودند، ادغام در ۱۵ سپتامبر در حوالی بلاک ۱۵۵۳۷۳۹۱ در حدود ساعت ۲:۴۲:۴۲ بامداد به وقت ET رخ داد.

 

بوترین در واکنش خود به دنبال The Merge در توییتی نوشت:

ما ادغام را نهایی کردیم! ادغام همه مبارک. این یک لحظه بزرگ برای اکوسیستم اتریوم است. همه کسانی که به ادغام کمک کردند امروز باید احساس غرور کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا