اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

توسعه Cryptoruble مبتنی بر اتریوم در روسیه

توسعه‌دهندگان در حال کار بر روی یک کریپتوروبل هستند، همانطور که می‌گویند، می‌تواند دسترسی روس‌ها به صرافی‌های جهانی را بهبود بخشد و برای پرداخت‌های فرامرزی از آن استفاده شود. پلتفرم Defi Indefibank که پشت این پروژه است، می‌گوید این توکن به فیات ملی متصل می‌شود، اما مستقل از روبل دیجیتالی دولتی است.

 

Cryptoruble به شرکت‌های روسی گزینه دیگری برای تسویه حساب‌های بین‌المللی می‌دهد

Sergey Mendeleev، مدیر عامل پلتفرم بانکداری مالی غیرمتمرکز (defi) بانک Indefibank، در کنفرانس Blockchain Life 2022 اعلام کرد که کار در روسیه برای راه‌اندازی کریپتوروبل توکن‌شده در بلاک چین اتریوم در حال انجام است.

 

مدیر اجرایی توضیح داد برنامه این است که این توکن را از طریق یک قرارداد هوشمند غیرمتمرکز با وثیقه اضافی یا بر اساس مدل به کار گرفته شده توسط استیبل کوین DAI صادر کند. نرخ برابری آن با روبل روسیه ۱ به ۱ خواهد بود.

 

Mendeleev به نقل از خبرگزاری کریپتو Forklog، توضیح داد:

یک کاربر می‌تواند به طور مستقل یک رمزارز را با قرار دادن وثیقه کافی به شکل استیبل کوین یا ارز دیجیتال در موجودی قرارداد هوشمند صادر کند یا آن را از یک مبادله مجاز برای فیات خریداری کند.

 

کل عرضه مستقیماً به مقدار وثیقه بستگی دارد. Indefibank اندازه بازار بالقوه در بین افراد خصوصی را بین ۵ تا ۱۰ میلیارد روبل، تقریباً ۸۲ تا ۱۶۰ میلیون دلار تخمین می‌زند.

 

 

توسعه‌دهندگان کریپتوروبل انتظار دارند سایر اعضای جامعه کریپتو به این ابتکار بپیوندند و شاهد تبدیل شدن این پروژه به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز مستقل (DAO) در آینده باشند. کریپتوروبل یک ابزار پرداخت غیر مرتبط با ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خواهد بود که توسط بانک روسیه ایجاد شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا