اخبار اتریوماخبار جهان

Santiment: اتریوم به منطقه “فرصت” نزدیک می شود

طبق گفته Santiment ، اتریوم ممکن است به یک “منطقه فرصت” نزدیک شود، جایی که قیمت ها معمولاً در آن بازگشت می کنند.

در گزارش اخیر Santiment Insights، پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای اشاره می‌کند، «MVRV 90D ETH، که سود/زیان میان‌مدت دارندگان را اندازه‌گیری می‌کند، نشان می‌دهد که ما تقریباً به منطقه فرصت رسیده‌ایم، که از لحاظ تاریخی شاهد یک پایین محلی هستیم. توسعه یافته با R/R مناسب.

MVRV Santiment نشان دهنده خلق و خوی احساساتی پیرامون یک دارایی در هر زمان معین است و شانس حرکت قیمت در آینده را بر اساس احتمال استنتاج می کند. MVRV یا ارزش بازار به ارزش واقعی، نسبتی است که نشان می دهد قیمت یک دارایی منصفانه است یا خیر. به عنوان یک معیار مستقل، MVRV می تواند برای استنتاج بالا و پایین بازار استفاده شود. Santiment همچنین گزارش می دهد که اتریوم با وجود شرایط بازار یکی از بالاترین حجم معاملات هفتگی خود را داشته است، و بیان می کند که “این هفته شاهد بالاترین حجم معاملات برای ETH بودیم (حتی بیشتر از سقوط قبلی در ژانویه ۲۰۲۲) و به نظر می رسد که این حجم معاملات مناسبی است.” روز اول ماه مه همچنین شاهد افزایش زیادی در عرضه در صرافی ها بودیم زیرا افراد برای خروج از موقعیت خود عجله داشتند، در مقایسه با روند کاهشی موجودی ارز در سال گذشته. این امر قیمت را تحت تأثیر قرار داد زیرا اتریوم در ۱۲ می به ۱۷۰۱ دلار سقوط کرد. در جدیدترین بازگشت بازار، اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۳ درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح روزانه ۲۰۹۵ دلاری رسیده است که در زمان نگارش این مقاله مشاهده شد. اتریوم در حال حاضر با قیمت ۲۰۸۲ دلار معامله می شود.

Ethereum تعداد آدرس‌هایی که بیش از ۱۰ سکه دارند به بالاترین حد ۱۶ ماهه ۲۸۹۲۴۰ رسیده است

بر اساس هشدارهای Glassnode ، تعداد ETH آدرس‌هایی که بیش از ۱۰ سکه دارند، به بالاترین حد خود در ۱۶ ماه گذشته یعنی ۲۸۹۲۴۰ رسیده است که نشان می‌دهد یا هجوم دارندگان بزرگ یا دارندگان خرده‌فروشی صرفاً عرضه خود را افزایش می‌دهند.

 

یکی از بنیانگذاران اتریوم مبارزات درونی خود را آشکار می کند

در یک رشته توییت اخیر، ویتالیک بوترین ، یکی از بنیانگذاران اتریوم، مبارزات درونی خود را آشکار می کند، که او آن را “تضادهای آشکار در افکار و ارزش های من” می نامد.

موضوع: برخی از تضادها هنوز در افکار و ارزش‌های من وجود دارد که به آنها فکر می‌کردم اما هنوز احساس نمی‌کردم که به طور کامل آنها را حل کرده‌ام.

— vitalik.eth (@VitalikButerin) 17 می ۲۰۲۲

او در مورد تناقض بین تمایل خود برای تبدیل شدن اتریوم به سیستمی شبیه بیت کوین و درک این موضوع صحبت می کند که رسیدن به آنجا مستلزم تغییرات بسیار فعال و هماهنگ کوتاه مدت است. بوترین همچنین تمایل خود را برای دیدن اتریوم “تبدیل به یک L1 که می تواند در شرایط واقعاً شدید دوام بیاورد” برجسته کرد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا