تحلیل هفتگی اتریوم، پولبک بعد شکست، ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی اتریوم در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت اصلاحی قیمت اتریوم به سمت سطح استاتیک شکسته شده ۲۰۴۱ دلار است. زمان اصلاح قیمتی اتریوم فرا رسیده است. آیا دوباره اتریوم از این سطح حمایت می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت زیر ۲۰۰۰ دلار دوباره باز می‌شود؟ در تحلیل هفتگی اتریوم به وضعیت جفت ارز ETH/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی اتریوم

تحلیل هفتگی اتریوم نشان از حرکت قیمت اتریوم به سمت سطح مهم ۲۰۰۰ دلار دارد. در این‌ هفته انتظار داریم پولبکی به میانه کانال صعودی توسط اتریوم اتفاق بی‌افتد و مسیر صعودی پله به پله ادامه پیدا کند. در حال حاضر ۲۰۷۰ دلار قیمت اتریوم است. از نظر روانی بالای ۲۰۰۰ دلار می‌تواند بسیاری از سرمایه‌داران را به خرید اتریوم مجاب کند. پس حفظ کردن این سطح برای اتریوم بسیار مهم است. پس از آپدیت شانگهای باید منتظر خریدهای بیشتری در اتریوم باشیم.

تحلیل هفتگی اتریوم 28 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال اتریوم

از نظر تکنیکالی اتریوم ۴ درصد از سقف موقت خودش در حوالی ۲۱۴۰ دلار اصلاح قیمتی را رقم زده است. حال باید منتظر بود و مشاهده کرد که آیا اتریوم به ۱۹۹۵ دلار خواهد رسید یا خیر؟ پس از این کف قیمتی احتمالا با حمایت خوبی مواجه خواهد شد. در صورتی که این اتفاق نیوفتد، ۱۸۶۰ دلار می‌تواند سطح حمایتی بعدی اتریوم باشد.

در صورت تثبیت قیمت بالای ۲۰۶۶ دلار می‌توان انتظار افزایش قیمت تا سطح ۲۱۵۸ دلار را داشت. اگر این سطح تثبیت شود ۲۲۰۰ دلار و ۲۴۰۰ دلار می‌توانند سقف‌های مقاومتی کوتاه مدت اتریوم باشند.

RSI در تایم هفتگی ۶۵ را نشان ‌می‌دهد که همچنان بالای ۵۰ است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا