قیمت اتریوم با نزدیک شدن به جلسه فدرال رزرو

اتریوم از زیان روز سه‌شنبه بازگشت و در این فرآیند به ۱۹۰۰ دلار نزدیک شد، زیرا تمام تمرکز در بازار به تصمیم امروز فدرال رزرو ایالات متحده برای نرخ‌گذاری معطوف شد. به طور گسترده انتظار می‌رود که فدرال رزرو در نشست ماه می نرخ بهره را ۲۵ واحد افزایش دهد.

 

قیمت اتریوم

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز به بالا بازگشت، زیرا گاوها شروع به ورود مجدد به بازار کردند. ETH/USD در روز چهارشنبه پس از کاهش تقریباً به زیر ۱,۸۰۰ دلار در روز چهارشنبه به اوج ۱۸۷۹.۷۶ دلار رسید.

 

این حرکت باعث شد که گاوهای اتریوم برای مدت کوتاهی قیمت را به بالای سقف ۱,۸۷۵ دلار رساندند، قبل از اینکه عقب‌نشینی کنند. رشدهای قبلی کاهش یافت زیرا قدرت قیمت نتوانست از نقطه اصلی مقاومت در ۴۸.۰۰ عبور کند و شاخص اکنون در ۴۶.۹۹ قرار دارد.

 

علی‌رغم این، هنوز خوش‌بینی وجود دارد که اتریوم می‌تواند در اواخر امروز، پس از تصمیم‌گیری درباره نرخ، به بیش از ۱۹۰۰ دلار برسد. در زمان نگارش این مقاله، ETH با قیمت ۱,۸۵۹.۵۳ دلار معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا