تحلیل تکنیکال ETH/BTC تاریخ ۵ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل جفت ارز اتریوم به بیت کوین یکی از مهم‌ترین شاخص‌های بازار است که همواره اطلاعات عمیقی در خود نهفته است. همواره صعود اتریوم به رشد و قدرت گرفتن دیگر آلتکوین‌ها نسبت به بیت کوین کمک کرده است. هم‌اکنون اتریوم نسبت به بیت‌کوین در یک موقعیت بسیار حساس قرار گرفته که نیاز دانستیم این تحلیل را برای شما همراهان عزیز ارائه بدیم.

اتریوم در تایم فریم هفتگی، در یک کانال صعودی ۷ ساله قرار دارد. در دیدگاه بلند مدت همواره اتریوم نسبت به بیت کوین رشد بیشتری را تجربه کرده است. حال باری دیگر اتریوم به کف کانال ۷ ساله خود رسیده، آیا زمان رشد دوباره اتریوم و لیدری بازار توسط او فرا رسیده است؟

 

تایم‌فریم هفتگی نسبت اتریوم به بیت‌کوین
تایم‌فریم هفتگی نسبت اتریوم به بیت‌کوین

 

همانطور در تصویر می‌ببینید، کانال صعودی بسیار دقیق و معتبر بوده و چیزی نزدیک به ۷ سال است که قیمت را هدایت کرده است. هم‌اکنون اتریوم به کف کانال رسیده و احتمال صعود آن بالا است. حتی اگر اتریوم از کانال خارج شود، حمایت استاتیک پایین‌تر می‌تواند مانع ریزش بیشتر اتریوم نسبت به بیت‌کوین شود.

رشد اتریوم نسبت به بیت‌کوین می‌تواند به کلیت بازار کمک کند و قدرت نسبی را به آلکتوین‌ها را بازگرداند. اندیکاتور MACD هنوز سیگنال صعود را صادر نکرده و گارد نزولی خود را حفظ کرده است.

اندیکاتور RSI نیز روندی نزولی در پیش گرفته و به یک حمایت استاتیک رسیده است. حمایت RSI بسیار حائز اهمیت است. معمولا شکست سطوح داینامیک در RSI زود‌تر هشدار تحرکات بازار را می‌دهد.

 

تحلیل‌ها صرفا نظر شخصی بوده و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا