اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

محصول قابل معامله در بورس گروه Etc

ارائه‌دهنده اوراق بهادار با پشتوانه دارایی دیجیتال، گروه Etc، گفته است که یک محصول قابل معامله در بورس (ETP) را بر اساس هارد فورک پیش‌بینی‌شده بلاکچین اتریوم در ۱۶ سپتامبر لیست می‌کند. دارندگان فعلی ETP، اتریوم گروه Etc، به صورت رایگان و ۱ به ۱ این محصول جدید را دریافت خواهند کرد.

 

هارد فورک اتریوم

گروه Etc، ارائه‌دهنده اوراق بهادار دیجیتال با پشتوانه دارایی‌های سازمانی، گفته است که یک محصول جدید معامله‌شونده در بورس (ETP) را بر اساس هارد فورک بلاکچین اتریوم لیست می‌کند که احتمالاً پس از ادغام این اتفاق رخ می‌دهد. بر اساس بیانیه صادر شده توسط ارائه دهنده اوراق بهادار، ETP در ۱۶ سپتامبر، یک روز پس از رویداد فورکینگ، در صرافی آلمانی Xetra لیست می‌شود.

 

همانطور که در بیانیه ارائه‌دهنده اوراق بهادار ذکر شده است، دارندگان ETP فعلی اتریوم Etc Group (ZETH) با واحدهای اوراق بهادار جدید رایگان به صورت ۱ به ۱ این محصول را دریافت خواهند کرد. در بیانیه توضیح داده شده است که واحدهای جدید علاوه بر ذخایر ZETH موجود خود خواهند بود که همچنان ادامه خواهند داشت و مانند قبل توسط ETH پشتیبانی می‌شوند.

 

با نزدیک شدن به مکانیسم اجماع پیش‌بینی شده بلاکچین اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS)، تعدادی از کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که ادغام شاهد این خواهد بود که برخی از ماینرها برای حفظ نسخه PoW اتریوم و اینکه به استخراج ادامه دهند، یک آلتکوین جدید به نام ETHW را دریافت خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا