اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال توسط اریک اشمیت

اریک اشمیت، مدیر عامل سابق گوگل که دارایی خالص او ۲۲.۸ میلیارد دلار است، فاش می کند که کمی پول برای ارزهای دیجیتال گذاشته است. او اضافه کرد که اقتصاد Web3 را جالب می‌داند و اشاره کرد که پلتفرم‌ها و الگوهای استفاده جالب هستند.

 

اریک اشمیت، رئیس سابق گوگل در مورد سرمایه گذاری کریپتو و وب ۳ بحث می کند!

اریک اشمیت، مدیر عامل و رئیس سابق گوگل در مصاحبه ای با CNBC که پنجشنبه منتشر شد، درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و Web3 صحبت کرد. اشمیت از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ به عنوان مدیر عامل گوگل خدمت کرد. او تا سال ۲۰۱۷ به عنوان رئیس اجرایی و تا سال ۲۰۲۰ مشاور فنی باقی ماند. دارایی خالص او بر اساس شاخص میلیاردر بلومبرگ در حال حاضر ۲۲.۸ میلیارد دلار است.

در رابطه با سرمایه گذاری خود در کریپتو، او فاش کرد که کمی پول در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است، بدون اینکه نام خاصی از کوین ها ذکر کند. او همچنین تصریح کرد که به تازگی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را آغاز کرده است.

این مرد ۶۷ ساله توضیح داد که برای او جالب ترین بخش بلاک چین، Web3 است. او نظر داد:

یک مدل جدید که در آن شما به عنوان یک فرد هویت خود را کنترل می کنید، و در آن مدیر متمرکزی ندارید، بسیار قدرتمند است. این بسیار اغوا کننده و بسیار غیر متمرکز است.

 

وی افزود:

در ۲۵ سالگی آن احساس را به یاد می‌آورم که غیرمتمرکز بودن همه چیز بود!

 

مدیر سابق گوگل خاطرنشان کرد که اگر امروز به عنوان یک مهندس نرم افزار شروع به کار می کرد، می خواست روی الگوریتم های هوش مصنوعی یا Web3 کار کند.

 

اشمیت تصریح کرد که علاقه او به Web3 شامل tokenomics است که به ویژگی های خاص عرضه و تقاضای ارزهای دیجیتال مربوط می شود.

 

رئیس سابق گوگل با اشاره به اینکه Web3 می‌تواند با مدل‌های جدیدی برای مالکیت محتوا و روش‌های جدید جبران خسارت به مردم ارائه شود، توضیح داد:

اقتصاد Web3 جالب است. پلتفرم ها جالب هستند و الگوهای استفاده جالب هستند. درست است که هنوز کار نمی کند، اما خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا