EOS پنجمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد

شبکه EOS پنج ساله شد. EOS زمانی در لیست ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار گرفت. اکنون در بین ۵۰تای برتر قرار دارد. شکست‌های سفرش یکی از بیشترین صحبت‌ها در صنعت بوده است. اما بنیاد شبکه EOS معتقد است که سال  های شکل گیری EOS چیزهای زیادی به آنها آموخته است و پروژه بلاک چین به تازگی شروع شده است و همه اینها به لطف جامعه است.

 

تولد پنج سالگی شبکه EOS

EOS که با سر و صدای زیاد، یک جامعه فعال و فناوری قوی راه‌اندازی شد، در طول پنج سال گذشته با مشکلات متعددی روبرو شد. در چیزی که به عنوان بزرگترین ICO تاریخ شناخته می‌شد، EOS موفق شد بیش از ۴ میلیارد دلار سرمایه در سال ۲۰۱۸ جمع‌آوری کند.

 

با این حال، این پروژه نتوانست به تبلیغات خود ادامه دهد. مسائل ازدحام بعدی و همچنین نگرانی‌های متمرکز توسط محققان، باعث خروج توسعه‌دهندگان از اکوسیستم EOS شد. این توسعه خشک شد که باعث شد جامعه احساس کند کنار گذاشته شده و فریب خورده است.

 

در نتیجه، بنیاد شبکه EOS (ENF) که در جامعه شکل گرفته است، یک سازمان غیرانتفاعی با خلاص شدن از شر شرکت موسس خود، Block.one، آنچه از آن باقی مانده بود را احیا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا