ورود توکن Pepe the Frog به بازار کریپتو

توکن جدیدی به نام Pepe the Frog، میم بدنام و شخصیت کارتونی خلق شده توسط مت فیوری، وارد اقتصاد میم کوین شده است. این توکن pepe (PEPE) نامیده می‌شود و در زمان نگارش، به ششمین دارایی بزرگ میم کوین از نظر ارزش بازار تبدیل شده است که ارزش آن کمی بیش از ۱۳۰ میلیون دلار است. با این حال، در میان افزایش سریع، هم وب سایت coinmarketcap.com و هم استارت آپ امنیتی Web3 Gopluslabs هشدار داده اند که مالک قرارداد ممکن است توانایی اصلاح مالیات تراکنش و عملکرد لیست سیاه را داشته باشد.

 

بازار PEPE با وجود هشدارها در مورد اصلاح قرارداد رونق گرفت

Doge و سایر دوستان سگش در اقتصاد میم یک همراه جدید دارند، اما این بار، تازه‌وارد یک قورباغه است، به نام Pepe the Frog از Matt Furie. سکه pepe (PEPE) مدت زیادی نیست که وجود داشته است و در ۱۸ آپریل ۲۰۲۳ در صحنه ظاهر شد. طبق آمار ۱۸ آپریل، PEPE بیش از ۴۰۰ درصد از پایین‌ترین سطح تاریخ سکه در روز شروع معامله افزایش یافته است.

 

دو روز بعد، در ۲۰ آپریل، ارزش بازار PEPE به ۱۶۵ میلیون دلار رسید. تعداد توکن‌های pepe در گردش ۴۲۰.۶۹ تریلیون است و در زمان نگارش این مقاله، ۲۹,۷۵۶ دارنده PEPE وجود دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا