اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

انرژی برای تامین فرصت‌های استخراج کریپتو

بر اساس گزارشی از Canada’s Local Journalism Initiative، اعضای Mohawk Nation به دنبال استفاده از برق Hydro Quebec به منظور نیرو بخشیدن به عملیات استخراج ارزهای دیجیتال هستند. Mohawk Council of Kahnawake (MCK) یک سازمان جدید برای تحقیق در مورد فرصت‌های استخراج رمزنگاری ایجاد کرد که می‌توان آن را به سبد توسعه اقتصادی شورا اضافه کرد.

 

گروهی برای تحقیق در مورد استخراج رمزنگاری

اعضای شورای Mohawk Council of Kahnawake (MCK) و Kahnawake Blockchain Technologies (KBT) علاقه‌مند به گسترش فرصت‌های توسعه اقتصادی خود با استخراج ارزهای دیجیتال هستند. مارکوس بانکوتی، خبرنگار Local Journalism Initiative (LJI) مقاله ای در MCK منتشر کرد که به دنبال انرژی برای تولید یک واحد استخراج ارز دیجیتال است. بانکوتی از مایک دیلیس، رئیس MCK، سرپرست پرتفوی توسعه اقتصادی شورا، نقل میکند که Delisle بر این باور است که استخراج کریپتو می‌تواند یک فرصت هیجان انگیز درآمد برای Kahnawake فراهم کند.

 

Delisle در بیانیه ای در روز جمعه گفت:

سرمایه‌گذاری و ایجاد فرصتی در اینجا برای ایجاد یک صنعت جدید در Kahnawake، برای درآمدزایی و توسعه خدمات هیجان انگیز است. MCK درخواست انرژی بیشتر از Hydro Quebec دارد و MCK در حال مذاکره با شرکتی به نام Pow.re است.

 

 این شرکت توضیح می‌دهد که پروژه استخراج کریپتو نیازی به بودجه از Kahnawake ندارد. Delisle افزود:

تیم تولید درآمد و توسعه کسب و کار ما این وظیفه را دارد که بنشیند و به طور رسمی در مورد شرایط توافق احتمالی با Pow.re مذاکره کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا