مصاحبهاخبار ارز دیجیتال

پایان پول جعلی اینجاست!

رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، پس از پیش‌بینی بزرگ‌ترین سقوط بازارها در تاریخ جهان، می‌گوید پایان ماجرا برای پول جعلی اینجاست. او سه درس را تکرار کرد که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند در سقوط بازار به خوبی عمل کنند.

 

رابرت کیوساکی درباره پایان پول جعلی

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، برخی از دیدگاه‌ها و درس‌های سرمایه‌گذاری خود را در چند توییت این هفته به اشتراک گذاشت. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است و بیش از شش سال است که در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز سه‌شنبه در توییتی توضیح داد که چرا فکر می‌کند پایان پول جعلی فرا رسیده است. او به تکرار توصیه‌های نقره خود ادامه داد. همانطور که در توییت‌های قبلی گفت، نقره به ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار می‌رسد. وی گفته است مقداری بگیرید و از سرمایه خود محافظت کنید. توصیه او به دنبال اظهارات دیگری بود که اخیراً بیان کرد و در آنها گفته که طلا گران است و نقره را بهترین ارزش سرمایه‌گذاری امروزی می‌داند.

 

کیوساکی قبلاً توضیح داد که وقتی رئیس جمهور ریچارد نیکسون در سال ۱۹۷۱ دلار آمریکا را از استاندارد طلا حذف کرد، به این معنا که دیگر دلار پشتوانه طلا نداشت، دلار آمریکا به پولی جعلی تبدیل شد. وی تصریح کرد به جای اینکه به پول واقعی مانند طلا گره خورده باشد، با ایمان و اعتبار کامل ایالات متحده گره خورده است.

 

این نویسنده سرشناس در توییتی در روز پنجشنبه درس‌هایی را به سرمایه‌گذاران یادآور شد. او توضیح داد در کتاب پدر پولدار پدر بی پول، من ۳ درس پدر پولدار را بیان کردم:

 

  • خانه شما دارایی نیست.
  • پس انداز کنندگان بازنده هستند.
  • ثروتمندان برای پول کار نمی‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا