تشویق هند برای کاهش مالیات به دلیل TDS پایین

نمایندگان صنعت کریپتوی هند که تحت تاثیر کاهش شدید حجم معاملات قرار گرفته اند، دولت را برای کاهش مالیات تحت فشار قرار داده اند. یکی از وزیران دارایی در روز سه‌شنبه به پارلمان هند گفت که دولت از اول ژوئیه حدود ۷.۴ میلیون دلار TDS در انتقال ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است. با توجه به اعداد پایین، دولت ممکن است تقاضای صنعت کریپتوی محلی را برای کاهش مالیات به سطح معقولی در محدوده ۰.۰۱٪ تا ۰.۰۵٪ در نظر بگیرد.

 

TDS پایین

به گزارش رسانه‌ها، در پاسخی کتبی در مجلس علیای پارلمان هند، پانکاج چاودری، وزیر امور مالی هند، اطلاع داد که دولت هند از اول ژوئیه ۲۰۲۲، ۶۰.۴۶ کرور روپیه (تقریباً ۷.۴ میلیون دلار) به عنوان TDS در تراکنش‌های ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است.

 

 

وی همچنین از اجرای برنامه آگاهی بخشی برای مودیان از سوی هیئت مرکزی مالیات‌های مستقیم خبر داد. وی افزود، علاوه بر این، بررسی‌ها، پرس و جوها و عملیات جستجو و توقیف را برای اجرای قانون مالیات در بخش کریپتو انجام می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا