ایلان ماسک قول داد از ریاست توییتر کناره‌گیری کند

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و رئیس توییتر قول داده است که از سمت ریاست توییتر کناره‌گیری کند. در حالی که این میلیاردر به دنبال یک مدیر عامل جدید برای مدیریت پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است، ادوارد اسنودن، مدافع حریم خصوصی گفت که برای این کار آماده است و اظهار داشت که پرداخت به بیت کوین را دریافت می‌کند. ماسک توضیح داد مسئله یافتن یک مدیر عامل نیست، مسئله یافتن مدیرعاملی است که بتواند توییتر را زنده نگه دارد.

 

ایلان ماسک درباره یافتن مدیرعامل جدید توییتر بحث می‌کند

ایلان ماسک در آخر هفته یک نظرسنجی در توییتر ترتیب داد و از ۱۲۲.۳ میلیون دنبال کننده خود پرسید که آیا باید از سمت ریاست پلتفرم رسانه اجتماعی کناره‌گیری کند یا خیر. این میلیاردر افزود که از نتایج نظرسنجی که با ۵۷.۵ درصد از بیش از ۱۷.۵ میلیون پاسخ دهنده، خواهان کناره‌گیری او از سمت خود بودند، تبعیت خواهد کرد.

 

ماسک در پاسخ به اظهار نظری مبنی بر انتخاب مدیر عامل جدید و بازنشستگی وی به سمت ریاست هیئت مدیره توییتر، تصریح کرد:

هیچکس شغلی را نمی‌خواهد که بتواند توییتر را زنده نگه دارد. جانشینی وجود ندارد. مسئله پیدا کردن مدیر عامل نیست، مسئله یافتن مدیر عاملی است که بتواند توییتر را زنده نگه دارد.

 

بسیاری از مردم از ماسک خواستند که دست از کار نکشد. یکی با تعجب گفت:

اگر ایلان ماسک از توییتر کناره‌گیری کند، حساب کاربری خود را می‌بندیم. به همین دلیل است که من در وهله اول آن را باز کردم. همیشه حق با جمعیت نیست. رهبران رهبری می‌کنند، آنها تعظیم نمی‌کنند!

 

در ماه نوامبر، ماسک در دادگاه گفت که نمی‌خواهد مدیرعامل توییتر باشد و اظهار داشت:

انتظار دارم زمانم را در توییتر کاهش دهم و شخص دیگری را پیدا کنم که توییتر را به مرور زمان اداره کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا