ایلان ماسک درباره به چالش کشیدن گوگل و مایکروسافت

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، می‌گوید باید یک اسب سوم قابل توجه در مسابقه هوش مصنوعی (AI) در کنار مایکروسافت و گوگل وجود داشته باشد. این میلیاردر گفت که شرکت‌هایش، تسلا و توییتر، می‌توانند با یک شرکت هوش مصنوعی، مشابه نحوه همکاری مایکروسافت با Openai، شریک شوند.

 

ایلان ماسک در مورد هوش مصنوعی

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در جریان یک حضور مجازی در نشست شورای مدیر عامل وال استریت ژورنال در لندن در روز سه‌شنبه، طیف گسترده‌ای از موضوعات را مورد بحث قرار داد.

 

هوش مصنوعی (AI) از جمله موضوعاتی بود که میلیاردر مورد بحث قرار گرفت. او معتقد است که باید رقیب بزرگی برای مایکروسافت و گوگل در رقابت هوش مصنوعی وجود داشته باشد.

 

رئیس تسلا که اخیراً یک شرکت هوش مصنوعی به نام X.AI تأسیس کرده است، گفت:

من فکر می کنم باید یک اسب سوم قابل توجه در مسابقه وجود داشته باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا