اخبار جهاناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید تمام سهام توییتر!

به گزارش بلومبرگ، رئیس تسلا و بزرگترین سهامدار توئیتر، ایلان ماسک، پیشنهاد خرید تمام سهام غول رسانه های اجتماعی را با قیمت ۵۴.۲۰ دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی داده است.

 

ایلان ماسک تمام سهام توییتر را به ارای هر سهم ۵۴.۲۰ دلار خریداری می کند؟

ماسک اعلام کرده است که این بهترین و آخرین پیشنهاد وی است و در صورت رد پیشنهاد وی، باید در جایگاه خود به عنوان سهامدار شرکت تجدید نظر کند. این خبر باعث افزایش ۱۳.۶ درصدی سهام توییتر شده است. در مورد قیمت سهام تسلا، ۱.۴ درصد کاهش یافت.

 

ماسک معتقد است که توییتر باید به یک شرکت خصوصی تبدیل شود تا تغییرات لازم اعمال شود

پیش از این، ماسک با اعلام اینکه بیش از ۹ درصد از سهام توییتر را خریداری کرده است، جامعه را شگفت زده کرد و به بزرگترین سهامدار تبدیل شد. او برای عضویت در هیئت مدیره منصوب شد اما آن را رد کرد. ماسک همچنین توسط سایر سهامداران توییتر به دلیل افشای دیرهنگام مالکیت خود در TWRT مورد شکایت قرار گرفت و باعث شد آنها از افزایش اخیر قیمت سهام توییتر ناشی از افشای ماسک غافل شوند.

 

در حالی که ماسک در حال بررسی پیوستن به هیئت مدیره بود، پیشنهاد کرد دکمه ویرایش را معرفی کنند و پیشنهاد کرد که پرداخت‌های DOGE برای اشتراک آبی توییتر را بپذیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا