اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک به برنامه X اشاره می‌کند

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس اشاره کرده است که X، برنامه همه چیز (the everything app)، در راه است. او توضیح داد که خرید پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر تسریع کننده‌ای برای ایجاد X است که می‌تواند سه تا پنج سال پروژه را جلو بیندازد.

 

برنامه X ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در مورد ایجاد X، برنامه همه چیز، اشاره کرده است. ماسک روز چهارشنبه در پاسخ به توییتی درباره دلیل خرید توییتر نوشت که توییتر شتاب‌دهنده‌ای برای تحقق چشم انداز اصلی X.com است.

 

او به طور مشابه روز سه‌شنبه توییت کرد که خرید توییتر تسریع کننده‌ای برای ایجاد X است. او در توییت بعدی گفت که توییتر می‌تواند X را سه تا پنج سال جلو بیندازد.

 

این اولین باری نیست که ماسک به X اشاره می‌کند. در ماه اوت، وقتی از او پرسیده شد که آیا در صورت عدم اجرای قرارداد توییتر به ایجاد پلتفرم رسانه اجتماعی خود فکر کرده است، رئیس تسلا پاسخ داد X.com.

 

درباره ایلان ماسک بیشتر بدانید.

 

برخی از افراد در توییتر به این موضوع اشاره کردند که مدیر عامل تسلا به حرف X وسواس دارد. اولاً، X.com یک بانک آنلاین بود که ماسک یکی از بنیانگذاران آن بود. در سال ۲۰۰۰ با شرکت رقیب Confinity Inc ادغام شد و نام خود را به Paypal تغییر داد. ماسک در سال ۲۰۱۵ نام دامنه X.com را از Paypal خریداری کرد. مدیر عامل تسلا همچنین چند نهاد با نام X Holdings راه‌اندازی کرده است، از جمله X Holdings I و X Holdings II که در پیشنهاد خود برای خرید توییتر از آنها استفاده کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا