ایلان ماسک نهنگ دوج کوین نیست

طبق نامه‌ای که اخیراً توسط مطبوعات مشاهده شده است، ایلان ماسک در شکایتی که مدیر تسلا را به مشارکت در فعالیت‌های پامپ و دامپ با توکن میم کوین متهم می‌کند، بودن یک نهنگ دوج کوین (DOGE) را انکار می‌کند که گفته می‌شود به سرمایه‌گذاران خرد آسیب رسانده است. وکیل ماسک، الکس اسپیرو، در یک ارتباط کتبی با وکیل شاکی اعلام کرد که ادعای مالکیت کیف پول‌های خاص ماسک بدون اساس است و او قاطعانه ادعا می‌کند که شاکی‌ها در اشتباه هستند.

 

وکیل ماسک ادعا می‌کند که شاکیان اشتباه می‌کنند که مدیر تسلا را به کیف پول‌های Dogecoin Whale مربوط می‌دانند

 

در اوایل ژوئن سال ۲۰۲۳، ایلان ماسک از تسلا با اتهامات جدیدی مبنی بر تجارت خودی در دادخواستی مواجه شد که او را به مشارکت در فعالیت‌های پامپ و دامپ با dogecoin (DOGE) متهم می‌کرد. وکلای مدافع شاکیان ادعا می‌کنند که تغییر لوگوی توییتر ماسک از پرنده آبی به لوگوی Dogecoin بخشی از طرح ادعایی او بوده است. با این وجود، نیویورک پست نامه‌ای از وکیل ماسک، الکس اسپیرو، دریافت کرده است که در آن استدلال می‌شود ماسک نهنگ ادعایی DOGE نیست که متهمان او را به آن متهم می‌کنند.

 

پیام اسپیرو به وکیل شاکی ایوان اسپنسر:

شما به طور خاص، بدون هیچ مبنایی، ادعا می‌کنید که کیف پول‌ها متعلق به متهمان است. اشتباه می‌کنید. تنها مبنای ادعای شما این است که این کیف پول‌ها دوج کوین را در زمانی فروختند که طبق شکایت اصلاح شده سوم، قیمت‌ها افزایش یافته بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا