ایلان ماسک بالاخره شرکت توییتر را می‌خرد

بر اساس گزارش‌ها، ایلان ماسک اکنون قصد دارد شرکت توییتر را با قیمت اولیه ۵۴.۲۰ دلار برای هر سهم خریداری کند. پس از انتشار این خبر، سهام توییتر افزایش یافت و نزدیک به ۲۰ درصد رشد کرد با اینکه تا کنون دو بار معامله متوقف شده است.

 

گزارش ادعا می‌کند که ایلان ماسک توییتر را با قیمت اصلی خریداری خواهد کرد

به نظر می‌رسد که ایلان ماسک قصد دارد قرارداد خود را برای خرید توییتر دنبال کند، زیرا می‌خواست این معامله را به دلیل کمبود اطلاعات در مورد حساب‌های خودکار معروف به ربات‌ها لغو کند. این خبر به دنبال رأی اخیر سهامداران است که درخواست ماسک را اکثریت سهامداران قبول کردند. بلومبرگ اولین کسی بود که این خبر را در روز سه‌شنبه، ۴ اکتبر ۲۰۲۲ گزارش کرد و پس از انتشار گزارش بلومبرگ، سهام توییتر افزایش یافت و باعث توقف معاملات بازارهای سهام نیویورک شد.

 

درباره ایلان ماسک بیشتر بدانید.

 

در زمان انتشار، سهام توییتر ۱۲.۶۷ درصد افزایش یافته و قیمت آن حدود ۴۷.۹۳ دلار برای هر سهم TWTR است. گزارشی که از بلومبرگ به دست جف فیلی و اد هاموند نوشته شده است به نقل از افراد مطلع در این مورد اشاره می‌کند و گفته می‌شود که ماسک نامه‌ای به توییتر نوشته است. طبق گزارش CNBC، پیشنهاد ماسک تایید شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا