اخبار جهاناخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

توصیه‌های سرمایه‌گذاری ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس، استراتژی سرمایه گذاری پیشنهادی خود را به اشتراک گذاشته است، که معتقد است در دراز مدت به شما خدمات خوبی خواهد داد. برخی از افراد خاطرنشان کردند که استراتژی ماسک مشابه استراتژی اتخاذ شده توسط وارن بافت، مدیرعامل برکشایر هاتاوی است.

 

مشاوره سرمایه گذاری ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس، روز یکشنبه توصیه‌هایی برای سرمایه‌گذاری ارائه کرد و خاطرنشان کرد که از او در مورد آن بسیار سؤال شده است.

 

او توضیح داد که سرمایه‌گذاران باید سهام چندین شرکتی را که محصولات و خدماتی را تولید می‌کنند بخرند که آنها به آن‌ها اعتقاد دارند. آنها فقط در صورتی باید بفروشند که فکر می‌کنند آن محصولات و خدمات روند بدتری دارند، ماسک ادامه داد و تأکید کرد که وقتی بازار چنین می‌کند نباید وحشت کنند. رئیس تسلا تاکید کرد: این در دراز مدت به شما کمک خواهد کرد.

 

در زمان نگارش این مقاله، توییت ماسک بیش از یک میلیون بار لایک شده و ۱۱۰ هزار بار بازتوییت شده است.

 

پاسخ ها به توییت او متفاوت بود. برخی از افراد با ماسک موافق بودند در حالی که برخی دیگر درباره جنبه‌های مختلف توصیه او بحث کردند، مانند اینکه سرمایه‌گذاری‌های شدیداً ارزش‌گذاری شده نباید طولانی‌مدت نگه داشته شوند و نباید همه واکنش‌های بازار را نادیده گرفت. عده ای توصیه ماسک را به عنوان هشداری در نظر گرفتند که شرکت خودروهای الکتریکی او، تسلا (TSLA)، ممکن است به زودی خبرهای بدی داشته باشد.

 

تعدادی از حامیان کریپتو می‌گویند همان‌طور که ماسک توصیه می‌کند با ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند و از پروژه‌هایی که به آن اعتقاد دارند، بدون توجه به قیمت‌های اساسی سکه حمایت می‌کنند.

 

برخی از سرمایه گذاران خاطرنشان کردند که توصیه ماسک مشابه استراتژی سرمایه گذاری ارزشی است که توسط وارن بافت، مدیر عامل برکشایر هاتاوی تبلیغ شده است. اوراکل اوماها در آخر هفته درباره سرمایه گذاری ارزشی با جزئیات صحبت کرد و توضیح داد که چرا روی بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نمی کند.

چند نفر اشاره کردند که ماسک از این استراتژی برای خرید توییتر استفاده می کند. ثروتمندترین میلیاردر جهان هفته گذشته برای خرید ۱۰۰ درصد پلت فرم رسانه های اجتماعی، مبلغ ۴۴ میلیارد دلار هزینه کرد.

در ماه مارس، ماسک در حین بحث در مورد تورم، توصیه‌های سرمایه‌گذاری نیز ارائه کرد. او توییت کرد:

به عنوان یک اصل کلی، به طور کلی بهتر است در زمانی که تورم بالا است، چیزهای فیزیکی مانند خانه یا سهام در شرکت هایی که فکر می کنید محصولات خوبی تولید می کنند داشته باشید تا دلار.

 

رئیس تسلا همچنین در آن زمان فاش کرد که هنوز مالک بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و dogecoin (DOGE) خود است و نخواهد فروخت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا