ایلان ماسک ۱.۵ میلیارد اکانت غیرفعال را پاک می‌کند

در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، ایلان ماسک، مالک توییتر به مردم گفت که این شرکت رسانه اجتماعی قصد دارد ۱.۵ میلیارد حساب کاربری را پاک کند. ماسک همچنین افزود که حذف‌ها اکانت‌هایی هستند که هیچ توییتی ندارند یا سال‌هاست وارد سیستم نشده‌اند. با این حال، پس از اینکه ماسک این طرح را اعلام کرد، تعداد زیادی از حامیان ارزهای دیجیتال نگران شدند که حساب هال فینی در میان نام‌های پاک‌سازی شده باشد. فینی که در اوت ۲۰۱۴ درگذشت، اولین کسی بود که در یک توییت در انجمن عمومی به بیت کوین اشاره کرد.

 

بیت کوینرها از ایلان ماسک می‌خواهند حساب توییتر هال فینی را حذف نکند

حامیان ارزهای دیجیتال نگران هستند که حساب توییتر هال فینی، دانشمند کامپیوتر، حذف شود. دلیل نگرانی مردم از حذف اکانت فینی این است که ایلان ماسک گفت توییتر قصد دارد ۱.۵ میلیارد حساب غیرفعال را حذف کند.

 

ماسک در ۹ دسامبر ۲۰۲۲ گفت:

تویتر به زودی فضای نام ۱.۵ میلیارد حساب را آزاد می‌کند.

 

درباره ایلان ماسک بیشتر بدانید.

 

ماسک افزود:

اینها حذف حساب‌های بدون توییت و بدون ورود برای سال‌ها هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا